Доставка у відділення перевізника «Нова пошта».

  • Доставка до відділень «Нової пошти» БЕЗКОШТОВНА (оплачує продавець), якщо вартість вашого замовлення БІЛЬШЕ 700 грн. У такому випадку ОТРИМУВАЧ оплачує тільки повернення коштів (відсоток за послуги НОВОЇ ПОШТИ).
  • Якщо вартість замовлення БІЛЬШЕ 1500 грн.,  доставку до відділення НОВОЇ ПОШТИ та повернення коштів оплачує ВІДПРАВНИК.
  • Якщо вартість замовлення МЕНШЕ 700 грн., доставку до відділення НОВОЇ ПОШТИ та повернення коштів оплачує ОТРИМУВАЧ.

Ми страхуємо кожне Ваше замовлення на 100%, вартість страхування включена у вартість доставки. Тому Ви можете бути спокійні за збереження замовлення. При пошкодженні чи втраті вантажу повну матеріальну відповідальність несе служба доставки.

 

Усі замовлення, що отримані до 15.00, будуть опрацьовані і відправлені у той самий день. Замовлення, прийняті після 15.00, будуть надіслані наступного дня.

Зверніть увагу!

Відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів» та  Постанови Кабінету Міністрів України від 19 березня 1994 року N 172, продовольчі товари, лікарські препарати та засоби, предмети сангігієни та парфюмерно-косметичні вироби належної якості, поверненню не підлягають.