Дієтична добавка з підсолоджувачем. Без глютену

Цистит — це запалення сечового міхура, яке часто спровоковане інфекціями. У 10-20% жінок щороку розвиваються один або більше епізодів циститу; з них у 20-40% може спостерігатися рецидив інфекції.

Що таке Duocist та для чого його використовують:

Дієтична добавка містить Гібіскус Сабдарифа (Hibiscus sabdariffa), екстракт квіткового пилку з волокнами акації та тиндалізованою ацидофільною паличкою (Lactobacillus acidophilus)

Як приймати Duocist:

Приймати щодня по 1 капсулі зранку зі склянкою води та по 1 саше перед сном після випорожнення сечового міхура. Саше попередньо потрібно розчинити у склянці води.

Застереження:

Підвищена чутливість до окремих компонентів продукту. Не перевищувати рекомендовану добову дозу. Дієтичні добавки не можуть замінити різноманітного і збалансованого харчування, здорового способу життя.

Не приймати у випадку індивідуальної підвищеної чутливості до окремих компонентів продукту.

Як зберігати Duocist:

Зберігати в прохолодному, сухому, захищеному від світла, від локалізованих джерел тепла і сонячних променів, місці. Уникати контакту з водою. Зберігати у місцях, недосяжних для дітей.

Дані про термін придатності стосуються виробу, який зберігається відповідним чином у закритій упаковці.

Вміст Duocist:

Кожна капсула містить: Екстракт квіткового пилку у порошку; сухий екстракт Гібіскуса (Hibiscus sabdariffa L., квітки) 45 % фенольні сполуки та 40% органічні кислоти; волокна акації (Acacia seyal Delile, смола); капсули (Гідроксипропилметилцелюлоза, барвник: El 71); тиндалізована ацидофільна паличка НА-122 (містить сою, молоко та по­хідні); засоби проти злипання: стеарат магнію, діоксид кремнію.

Кожне саше містить:

Мальтодекстрин з кукурудзи; регулятор кислотності: лимонна кислота; ароматична добавка; волокна акації (Acacia seyal Delile, смола); сухий екстракт Гібіскуса (Hibiscus sabdariffa L., квітки) 45 % фенольні сполуки та 40% органічні кислоти; засіб проти злипання: діоксид кремнію; підсолоджувач: сукралоза; тиндалізована ацидофільна паличка НА-122 (містить сою, молоко та похідні). Ellirose зареєстрована торгова марка NATUREX.

Зовнішній вигляд Duocist та вміст упаковки:

Капсули Duocist — капсули білого кольору, що містять сипучий темний порошок. Капсули упаковані в одну блістерну упаковку. Саше Duocist — сипучий фіолетовий порошок в паперовому саше.

Кожна упаковка містить один блістер з 10 капсулами та 10 саше.

«Вжити до» та номер серії дивись на упаковці. Без ГМОБез Глютену.

Виробник: ТОВ «ІДІ італійські дієтичні добавки», вул. Дж. Мамелі, 12-95020, Ачі Бонаккорсі (провінція Катанія).

Імпортер / Підприємство, яке здійснює функції щодо прийняття претензій від споживача:

ТОВ «СІНЕРДЖІА ФАРМ»