Вікові зміни не обійшли вас стороною і ви почали помічати, що втратила пружність, стала сухою, з’явились розтяжки? Не варто панікувати! EuTylia Крем італійського виробництва  з гіалуроновою кислотою, еластином та колагеном, аргановою олією та комплексом вітамінів подбає про те, щоб ваша шкіра знову стала м’якою та шовковистою!

Крем з легкою текстурою легко наноситься і швидко вбирається шкірою. Гіалуронова кислота – основний інгредієнт засобу – ідеально підтримує гідробаланс шкіри, нормалізує та омолоджує шкірний покрив, розгладжує зморшки, ефективно діє на суху й чутливу шкіру. Вже після декількох застосувань вона наповнюється життєвою енергією, стає еластичною та пружною. Гіалуронова кислота має чудові властивості. Найважливіша її якість – це здатність зв’язувати і утримувати вологу в шкірі, тонізуючи і освіжаючи її. Також гіалуронова кислота сприяє проникненню в глибокі шари вітамінів, мінералів та поживних речовин. Еластан та колаген заповнюють заглиблення в шкірі, утворені зморшками, сприяють вирівнюванню і розгладженню рельєфу шкіри.

Для усунення перших ознак старіння виробники використали унікальні відновлювальні і зміцнювальні властивості натуральної олії аргани. Вона глибоко проникає в шкіру і дозволяє усунути сухість, лущення, подразнення і почервоніння, успішно розгладжує дрібні та істотно зменшує рельєф глибоких зморшок. Завдяки цьому крем насичує епідерміс важливими поживними речовинами і необхідною кількістю живильної вологи, що сприяє ефективному розгладженню і підтягуванню шкіри. Засіб надає шкірному покриву гладкості і ніжності.

Крем усуває розтяжки після вагітності, відновлює гідро-ліпідний баланс шкіри. Уже після першого нанесення тіло стає шовковистим, ніжним, гладким та приємним на дотик. Крем з легкою текстурою легко наноситься і швидко вбирається тілом, не залишаючи жирної плівки.
Наносити попердньо очищену шкіру легкими круговими рухами.

ЗАСТЕРЕЖЕННЯ

Для зовнішнього застосування. Зберігати в недоступному для дітей місці з метою уникнення випадкового використання. У разі попадання в очі – промити великою кількістю води. У випадках відомої непереносимості до одного або декількох зазначених інгредієнтів – уникати застосування засобу. Не наносити на пошкоджену шкіру. Не використовувати засіб у разі пошкодження упаковки. У зв’язку з властивостями інгредієнтів, які входять у склад виробу, його вигляд може відрізнятися від партії до партії, що не впливає на його якість.

Умови зберігання

Зберігати при температурі від 5о до 25о С в сухому, захищеному від локалізованих джерел тепла та сонячного світла місці. Зберігайте продукт в оригінальній упаковці. Властивості крему гарантовані при правильному його зберіганні в цілісній упаковці. Не тримати поблизу небезпечних речовин, таких як аміак, бензин, ацетон, легковипарні та легкозаймисті речовини.

Форма випуску: крем для зовнішнього застосування.

Не є лікарським засобом.

Термін придатності: 3 роки. Номер серії дивись на упаковці. Кінцева дата відноситься до продукту, який належним чином зберігався в неушкодженій упаковці.

Вироблено на замовлення е-Вітал груп, вул. Джасінто Джіганте, 80-М, Неаполь, Італія з дозволу Gruppo Farmaimpresa s.r.l. Via Cipro, 1-25124 Brecia – Italia.

Імпортер/Підприємство, що здійснює функції щодо прийняття претензій від споживача: ТОВ «СІНЕРДЖІЯ ФАРМ», м. Тернопіль, вул. Стадниикової, 9, оф. 52. +38 (096) 7 40 42 44

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Post comment