Препарат SperGin®Q10. Лікування безпліддя.

Статистичні дані свідчать, що проблеми безпліддя подружжя у більш  ніж 35 % випадків пов’язані з аномаліями еякуляту (олігоспермія, астенотератозооспермія).

Кількість, морфологія і рухливість сперматозоїдів змінюються у все більшій кількості випадків з причин, неясних на сьогоднішній день, але які, ймовірно, повинні бути пов’язані з основними порушеннями енергетичного метаболізму сперматозоїдів та біохімічними змінами в спермальному мікросередовищі плазми, патологічними станами, такими, як варікоцеле, запалення та інфекції статевих шляхів. Такі речовини, як коензим Q10, аргінін, карнітин, цинк, присутні на рівні сім’яників, придатків яєчок, сперми; зниження фізіологічних рівнів цих діючих агентів може поставити під загрозу нормальну фертильність.

Що таке SperGin®Q10  і для чого він служить?

Дієтична добавка на основі L–аргініну, L-карнітину, L-орнітину, L-цитруліну, вітаміну Е, коензиму Q10 і цинку, що сприяє нормальній фертильності та нормальній репродукції.

Як приймати SperGin®Q10

Приймати по одній таблетці на день, запиваючи склянкою води.

Попередження

Дієтичні добавки не можуть замінити різноманітного та збалансованого харчування, здорового способу життя. Не перевищувати рекомендованої добової дози. Містить кофеїн, тому не рекомендується для дітей і вагітних. Зберігати в місцях, не досяжних для дітей.

Не слід використовувати тривалий період без медичної консультації.

Як зберігати SperGin®Q10?

Зберігати в прохолодному, сухому, захищеному від світла, локалізованих джерел тепла і сонячних променів, місці. Уникати контакту з водою. Кінцева дата відноситься до продукту, який належним чином зберігається в неушкодженій упаковці.

Інша інформація

Що містить SperGin®Q10?

Кожна таблетка містить:

L-аргінін, L-карнітин, L-тартрат, L-орнітин гідрохлорид, гідрований рослинний жир,L-цитрулін, вітамін Е (DL—альфа-токоферилацетат), коензим Q10;

Речовина, що запобігає злипанню: магнієві солі жирних кислот, діоксид кремнію, натрію кроскармелоза, тальк, Гуарана (PaulliniacupanaК, semen; 50 мг/таблетка) сухий тигрований екстракт до 8% кофеїну (4 мг/таблетка), наповнювач: мімікрокристалічна целюлоза, жирні кислоти, мальтодекстрин, речовина, що покриває: етилцелюлоза, карнаубський віск, оксид цинку; барвник: Е 133.

Опис зовнішнього виглядуSperGin®Q10 і вміст упаковки

Таблетки потрійного шару контрольованого вивільнення (патентована технологія).

Одна упаковка містить 16 тришарових таблеток.

Вироблений 

ТОВ «ІДІ італійські дієтичні добавки» вул. Дж Мамелі, 12-95020 Ачі Бонаккорсі (провінція Катанія).

Ексклюзивний дистрибютор в Україні — ТОВ “СІНЕРДЖІА ФАРМ”.

Не є лікарським засобом!