Інноваційний медичний виріб, який допомагає підтримувати природний захист піхви та сприяє відновленню нормальної вагінальної флори.

ВАРТІСТЬ — 380 ГРН.

Вагінальні свічки Eutylia Elle — це медичний виріб, який допомагає підтримувати природний захист піхви та сприяє відновленню нормальної вагінальної флори; гіалуронова та молочна кислоти, що входять до складу свічок, допомагають усунути симптоми, що виникають внаслідок дисбалансу зволоження та/або рівня Ph піхви. Отже, вони можуть застосовуватися як для запобігання, так і для лікування сухості піхви, для лікування запальних та інфекційних хвороб, вагінальної іритації, печіння та свербежу.

Схема лікування:

Вводити по 1 свічці на добу у піхву — найкраще ввечері перед сном — впродовж 5–7 діб підряд в кінці менструального циклу або згідно з призначенням лікаря.

Спосіб застосування:

  1. Ретельно вимити інтимні частини тіла (найкраще провести зовнішнє та внутрішнє спринцювання піхви);
  2. Відкрити упаковку і добре вимитими руками вийняти з блістера одну свічку;
  3. Обережно ввести свічку якомога глибше в піхву, бажано в положенні лежачи на спині, уникаючи випадкового випадання часточок свічки назовні.

Детальніше про препарат

Гіалуронова кислота

Полісахарид присутній в організмі у великій кількості, дозволяє підтримувати нормальну гідратацію тканин завдяки своїй природній властивості з’єднувати чисельні молекули води. Покращує пружність та гідратацію тканин і сприяє процесам загоєння.

Щитолисник азійський

Щитолисник азійський – багата на тритерпени та їхні похідні, флавоноїди, таніни рослини. Доведено, що щитолисник позитивно впливає на стан сполучних тканин, прискорюючи процеси загоєння, підвищуючи тонус та еластичність кров’яних судин.

Нагідки лікарські

Нагідки (Calendula officinalis) – багаторічна трав’яниста рослина з сімейства айстрових, багата на вітамін С, флавоноїди, смоли, рослинний слиз, каротиноїди, тритерпени та сапоніни. Має протизапальну, антисептичну дію, пришвидшує загоєння шкіри та слизових. Нещодавні дослідження довели, що антибактеріальна дія, обумовлена наявністю флавоноїдів та сапонінів, спрямована зокрема проти грам-позитивних бактерій, таких як стафілокок ауреус та стафілокок бета-гемолітікус.

Ромашка лікарська

Ромашка належить до сімейства айстрових (складноцвітих); вона має спазмолітичну (для внутрішнього застосування) та заспокійливу (для зовнішнього застосування) дію. Сприяє усуненню неприємного відчуття сухості, особливо характерного для менопаузи.

Гліцеринова кислота

Гліцеринова кислота (точніше18-β гліцеринова кислота) – органічна тритерпенова кислота, витяжка з лакриці, яка має структуру подібну до гормонів. При топічному застосуванні вона чинить знеболюючу та пом’якшуючу дію, частково протизапальну завдяки своїй властивості прикріплюватися до самих рецепторів стероїдів та діяти схожим способом. Топічна дія є поступовою та тривалою.

Вона має складну структуру, яка включає в себе речовину, що діє подібно до кортизону, але не має побічних наслідків та ризиків, пов’язаних із вживанням препаратів на базі кортизону. Гліцеринова кислота має протизапальну дію, яка проявляється шляхом опосередкованого підсилення дії ендогенних кортикостероїдів, уповільнюючи їх катаболізм, так і шляхом гальмування вироблення вільних радикалів кисню, які є потужними стимуляторами запалення з боку нейтрофільних гранулоцитів. Проявляє захисну та протиалергійну дію, уповільнюючи вироблення гістаміну, лейкотріену, PGE2 та брадікініну.

Молочна кислота

Молочна кислота – це органічна кислота, яка належить до категорії α-гідростатичних, має властивості відлущувача, зволожувача та регулятора рН.

Вітамін Е

Вітамін Е – чудовий антиоксидант, захищає ліпіди клітинних мембран, які є основною мішенню вільних радикалів. Вітамін Е має зволожуючу, протизапальну та заспокійливу дію.