МіоІнозитол з антиоксидантами, мікроелементами та вітамінами для жінок

ВАРТІСТЬ 1 УП. — 850 ГРН.

Комплексна дієтична добавка, до складу якої входить:

інозітол — 2000 мг,

вітамін С — 160 мг,

вітамін Е — 12 мг,

лютеїн — 3 мг,

цинк — 10 мг,

селен — 55 мг,

фолієва кислота — 400 мг,

глутатіон — 50 мг.

Використовується як дієтична добавка при ендокринному безплідді, склерополікістозі яєчників, низькому овуляторному резерві, безплідді нез’ясованого ґенезу, перед проведенням екстракорпорального заплідннення, в протоколах стимуляції овуляції в поєднанні зі спіцефічною терапією.

У період планування вагітності жіночому організму необхідний FT500, який завдяки поживним речовинам, унікальному збалансованому набору амінокислот, вітамінів і мінералів, правильно підготує організм до вагітності і виношування малюка.

Інструкція FT 500 PLUS

Фолікулярна рідина є специфічним мікросередовищем, життєво необхідним для дозрівання ооцитів протягом фолікулогенезу. Зміни в фолікулярній рідині через збільшення вільних радикалів, можуть впливати на процес дозрівання  і якість яйцеклітини, порушуючи процес запліднення.Низький рівень вільних радикалів (ROS) і висока антиоксидантна здатність (TAC) у фолікулярній рідині пов’язані з метаболічноактивними фолікулами та позитивно впливають на здатність до запліднення.

Детальніше про препарат

СХЕМА ПРИЙОМУ FT 500 PLUS
Приймати один пакетик на день, попередньо розчинивши його вміст у склянці питної води (близько 150 мл).

Інформація про складові препарату

Інозитол

Інозітол, англ. Inositol (Вітамін B8) ще називають «вітаміном молодості». Інозітол був відкритий німецьким хіміком Ю. Лібіхом у 1848 році. В 1928 році був внесений до класифікації вітамінів, як вітамін В8. Три чверті необхідного для організму інозитолу синтезується в кишечнику нашим організмом. Інозітол — водорозчинний вітамін.Репродуктивна функція організмуПри нестачі інозитолу в жіночому організмі не може запуститися процес ділення яйцеклітини, оскільки йому відводиться центральна роль у пусковому механізмі розподілу яйцеклітини. Також входить в цикл відтворення сперматозоїдів. Дефіцит вітаміну В8 призводить до жіночого і чоловічого безпліддя.         Чим корисний вітамін В8?Інозітол впливає на обмінні процеси, входить до складу багатьох ферментів, регулює перистальтику шлунково-кишкового тракту, знижує тиск, регулює рівень холестерину.Інозітол бере участь в регуляції жирового обміну, сприяє зниженню рівня холестерину в крові, перешкоджаючи розвитку атеросклерозу та ожиріння. Згідно з науковими даними, інозитол покращує плинність крові (реологію) і перешкоджає утворенню тромбів, а також сприяє еластичності стінок артерій.Дослідження показали, що вітамін В8 бере участь в процесі реплікації ДНК і бере безпосередню участь у синтезі білка. Інозітол входить до складу багатьох ферментів і необхідний для регулювання нормального обміну речовин, допомагає боротися з ожирінням.Вітамін Е (токоферол) і інші вітаміни групи В підвищують засвоюваність інозитолу організмом.

За останніми даними, інозитол регулює в організмі баланс міді і цинку, адже підтримка їхнього нормального рівня сприяє зниженню нервозності і дратівливості. Інозітол має ще одну унікальну властивість — він покращує якість сну. Він має заспокійливі властивості, тому ефективний при порушеннях сну і підвищеному артеріальному тиску.

Беручи участь в процесах утворення лецитину, інозитол сприяє покращенню концентрації уваги і здатності запам’ятовування.

Дозування вітаміну В8

Рекомендовані норми інозитолу для здорової людини — 4-8 г на добу, і більша його частина синтезується в організмі, але для цього потрібно баланс інших речовин. Дозування варіюють в залежності від стану здоров’я, фізичної активності та особливостей харчування. Норма прийому інозитолу збільшується при цукровому діабеті, хронічних запаленнях, стресах, надмірному споживанні рідини, лікуванні певними медикаментозними препаратами і алкоголізмі.

Роль і значення інозитолу для організму

Інші органи і системи, завдяки йому, підтримуються в робочому стані і довше зберігають свою молодість.

Приклад: інозитол разом з холіном входить до складу лецитину, а без лецитину нормальне життя і робота організму просто неможливі — без нього ми перестанемо бути людьми. Якщо пояснити простіше, лецитин — це будівельний матеріал, без якого наш організм не міг би будуватися і рости, як будь-який будинок без цегли, бетону, дерева тощо.

На щастя, наш організм може синтезувати інозитол, але для цього потрібні певні умови. Перш за все — здорова мікрофлора кишечника.

Для краси і здоров’я волосся і шкіри інозитол теж важливий: він запобігає появі екземи та інших шкірних захворювань, захищає волосся від зовнішніх впливів, попереджаючи їх випадання.

Глутатіон

Глутатіон — це білок, до складу, якого входить цистеїн, який знаходиться у багатьох аеробних формах життя.Це один з найважливіших антиоксидантів, йому належить центральна роль у підтримці окисно-відновних процесів в клітині.

Фолієва кислота

Фолієва кислота відіграє важливу роль у багатьох метаболічних реакціях, синтезі вітаміну В12, метилуванні гомоцистеїну, метаболізмі деяких амінокислот і в синтезі РНК і ДНК.Ця кислота не синтезується в організмі і надходить разом з їжею. Добова потреба за нормальних умов — приблизно 0,2 мг.Дефіцит фолієвої кислоти призводить до зменшення синтезу ДНК і РНК і, відповідно, виникнення серйозних проявів на рівні клітин і тканин.Дефіцит фолієвої кислоти при вагітності проявляється патологією центральної нервової системи і пороками розвитку, такими, як SPINA BIFIDA (важке захворювання, коли не закривається спинномозкова трубка) і аненцефалія (відсутність головного мозку). Від SPINA BIFIDA і аненцефалії страждають понад 500 000 дітей в усьому світі.Знизити кількість цих вад розвитку плоду можна за рахунок прийому фолієвої кислоти жінками, що досягли репродуктивного віку по 400 мг до вагітності і протягом перших 12 тижнів.Доведено, що регулярне споживання 400 мг фолієвої кислоти на день запобігає виникненню основних дефектів у формуванні нервової трубки плода (ризик цих захворювань знижується до 70% після прийому фолієвої кислоти).Завдяки такій високій ефективності, фолієву кислоту слід приймати всім жінкам, які планують вагітність і досягли дітородного віку, до вагітності і 3 місяці після зачаття.

Аскорбінова кислота

Це антиоксидант, який міститься в продуктах тваринного і рослинного походження. У людському організмі не синтезується і повинен потрапляти в нього ззовні. Аскорбінова кислота — це відновлювач, який може зменшити або нейтралізувати реактивні форми кисню, а також перекис водню. 

Вітамін E для жінок

Вітамін Е найбільш вивчений та має високу біодоступність в організмі. Це антиоксидант, який захищає клітинні мембрани від окислення, реагуючи з радикалами ліпідних продуктів в ланцюгової реакції перекисного окислення ліпідів. Видаляє проміжні вільні радикали і запобігає продовженню реакції поширення. 

Лютеїн

Лютеїн виступає захисником окислення в багатьох біохімічних процесах, знижує рівень холестерину і присутній в плазмі. Лютеїн, як і інші похідні каротину, мають велике біологічне значення. У природі виробляються тільки в результаті процесів фотосинтезу, а отже повинні надходити в організм разом з продуктами харчування. Знаходиться в зелених листових овочах, в кукурудзі, в медичних травах, і в багатьох інших рослинах, а також тваринах (ракоподібних і летючих). Основне джерело Лютеїну — квіти чорнобривця виду «Tagete erecta L.». Недавні дослідження показали активність лютеїну в інгібуванні деяких видів раку. 

Селен

Це мінерал, який хоч і в мінімальних дозах, але дуже важливий для людини. Бере участь у регулюванні життєво важливих функцій, таких як синтез гормонів щитовидної залози, функції імунної системи тощо.Завдяки своїй антиоксидантній дії селен поводиться як речовина з протизапальною дією, отже, кожне стан, пов’язаний зі збільшенням окислювального стресу і запаленням, можна покращати за допомогою селену.

Цинк для жінок

Цинк —це важливий компонент багатьох ферментів, бере участь у метаболізмі білків і нуклеїнових кислот. Відіграє важливу роль, разом з селеном і йодом, в метаболізмі гормонів щитовидної залози. Це важливо для дозрівання клітин імунної системи, які виробляє Тимус.

Має антиоксидантну дію, запобігаючи перекисному окисленню ліпідів і знижуючи утворення вільних радикалів. Під час вагітності та годування грудьми рекомендується збільшити надходження цинку, так як йде його підвищене споживання і частина виводиться з молоком. Якщо жінка вживає мало цинку:

* подвоюється ризик народження дитини з низькою вагою;

* підвищується ризик передчасних пологів (при наявності залізодефіцитної анемії ризик збільшується).