Професійний засіб для інтимної гігієни для чоловіків та жінок

ВАРТІСТЬ 1 ФЛ. — 275 грн.

Інноваційна формула з:

  • хлоргексидином
  • молочною кислотою
  • соком Алоє Вера
  • олією чайного дерева
  • екстрактом ромашки аптечної
  • диким вівсом

Рекомендації щодо застосування

 

  • в гінекології: при частих запальних процесах в піхві, при надмірній сухості піхви (клімактеричний період, під час прийому оральних контрацептивів (КОК), стресах)
  • під час вагітності, після пологів та в період менструації
  • в педіатрії: дерматити перианальної області, атопічні дерматити (від 3-х років)
  • в побуті: для повсякденної інтимної гігієни жінок та чоловіків, після інтимної близькості, після відвідування басейну, занять спортом.

Інструкція Marysil

Засіб для інтимної гігієни з хлоргексидином, соком алое вера, екстрактом дикого вівса та ромашки
аптечної, олією чайного дерева, молочною кислотою. Захищає та заспокоює чутливу шкіру
інтимних зон.

Детальніше про засіб

СПОСІБ ВИКОРИСТАННЯ

Нанести невелику кількість миючого засобу на зволожену поверхню шкіри. Делікатно промасажувати і прополоскати. Нанести на сухий тампон, не натираючи, ввести в піхву.

Хлоргексидин

Хлоргексидин — антисептичний компонент, який має бактерицидну дію. Активний проти багатьох грибків та вірусу герпеса. Очищує та зне­заражує, не викликаючи подразнення. Зберігає високу активність при наяв­ності гнійних виділень. Безпечний, може використовуватись під час вагітності та в дитячому віці від 3 років.

Молочна кислота

Молочна кислота — підтримує та відновлює рН слизової зовнішніх статевих органів, сприяє збереженню нормальної мікрофлори в піхві, запобігає розвитку генітальних інфекцій, появі дискомфорту і сухості інтимної зони. Молочна кислота є абсолютно фізіологічною для шкіри. Вона зв’язує молекули води, що сприяє зволоженню шкіри (це один з компонентів природного зволожуючого фактора тканин).

Сік Алоє Вера

Сік Алоє Вера — відновлює пошкоджену структуру клітин та заживлює мікротріщини. Покращує обмінні процеси. М’яко очищує та освіжає шкіру і слизові інтимних ділянок. Захищає від сухості та дискомфорту. Надає відчуття чистоти, свіжості та впевненості.

Екстракт дикого вівса та ромашки

Екстракт дикого вівса та ромашки — рослинні компоненти, які володіють протизапальними, заспокійливими та захисними властивостями. Екстракт ромашки позм’якшує та тонізує шкіру, омолоджує, стимулює регенерацію. Це незамінні компоненти, які відновлюють та зволожують шкіру.

Олія чайного дерева

Олія чайного дерева. Має протизапальні, бактерицидні властивості, знеболює та заживлює. Сприяє відновленню шкірних покривів та зменшенню больових відчуттів.