Дієтична добавка, яка допомагає у боротьбі з хронічним тазовим болем (ХТБ)

ВАРТІСТЬ 1 УП. — 380 ГРН.

Пельвідол — це харчова добавка на основі альфа-ліпоєвої кислоти (АЛК) та магнію, яка роз­роблена для боротьби з хронічним тазовим болем (ХТБ).
Біль, а особливо хронічного характеру, негативно пливає на роботу усіх систем організму, зокрема, на сечостатеву, репродуктивну жіночі системи.
У виникненні ХТБ є сильна супутня патологія між різними типами болю (урологічним, гінекологічним, під час статевого акту, кишково‑проктологічним, нервово‑м’язовим), і пов’язана вона з дисфункцією соматосенсорної системи тазової області. У жінок, які страждають від синд­рому ХТБ, відмічаються тривожність та/або депресивні стани, обмеженнями у соціальному та статевому житті.
Фізичний біль викликає запальний процес і впливає на механізми, які залежать від периферичної та центральної нервової системи.
Згідно з науковими даними, поряд з анальгетиками центральної дії та протизапальними засо­бами, деякі активні інгредієнти природного походження можуть ефективно впливати на патогенетичний процес.

Як приймати Пельвідол:

По 1 таблетці на день, запиваючи склянкою води.

Детальніше про препарат

Альфа-ліпоєва кислота

Альфа-ліпоєва кислота є потужним антиоксидантом, здатним нейтралізувати багато різних типів вільних радикалів. На мітохондріальному рівні АЛК бере участь в процесі перетворення глюкози в доступне для організму паливо (енергетичний метаболізм) і має протизапальну дію.
Антиоксидантна дія. Альфа-ліпоєва кислота — єдиний антиоксидант, здатний нейтралізувати кілька типів вільних радикалів в будь-якій частині клітини (клітинній мембрані, водній частині або частині ліпідного гелю всередині клітини та ядрі). Оскільки вона розчинна у воді (водорозчинна) та жирах (жиророзчинна), то досягає практично будь-якого місця в клітині, адже кожна молекула ліпоєвої кислоти є як ліпідною, так і водорозчинною. Альфа-ліпоєва кислота також має властивість частково переробляти інші антиоксиданти, включаючи вітамін Е, вітамін С, кофермент Q та глутатіон, таким чином збільшуючи тривалість їхньої дії та ефективність.
Дія на енергетичний обмін. Альфа-ліпоєва кислота є важливим кофактором кількох ферментів, що беруть участь у циклі Кребса; її використання збільшує біосинтез АТФ, а також енергетичну доступність клітин.
Протизапальна дія. Протизапальна дія альфа-ліпоєвої кислоти проявляється на периферичній та центральній нервовій системах завдяки її здатності легко долати гематоенцефалічний бар’єр: на периферичному рівні вона запобігає активації імунних клітин; централізовано це зменшує мікрогліальну активацію, фільтрується активація транскрипційного фактору NF-kB (ядерний фактор каппа-підсилювача — універсальний фактор транскрипції, який контролює експресію генів імунної відповіді, апоптозу та клітинного циклу), фактора транскрипції, який є важливим регулятором генів, що беруть участь у реакції на інфекцію, запалення та стрес.

Магній

Магній — мікроелемент, який відіграє дуже важливу роль у багатьох внутрішньоклітинних фермен­тативних реакціях.
Коензимна дія. Магній впливає на нервово‑м’язові регуляторні механізми, зокрема, на рівні клітинних мембран.
Він відіграє важливу роль у скороченні м’язів, передачі нервового збудження та серцевій регуляції; він сприяє передачі нервових повідомлень м’язам і сприяє засвоєнню вітамінів груп В, С і Е. Він стимулює синтез вітаміну D і впливає на міцність кісток, а також ефективність імунної системи.
Магній у високих дозах, зменшує скорочувальну здатність матки, пов’язану з механізмом нервової передачі та зменшенням внутрішньоклітинної концентрації кальцію, необхідного для скорочення гладких м’язових волокон.
Знеболююча дія та стабілізація настрою. Споживання магнію важливе для зменшення менструального болю, перепадів настрою та дратівливості, типових для ПМС. У менопаузі магній зменшує припливи та тривожність, запобігає остеопорозу та артрозу (втрата мінеральних солей). Магній всмоктується переважно в кишечнику, тим самим регулює свою активність, зменшуючи прояви синдрому подразненого кишечника. Магній також зменшує кислотність в кишечнику, тому допомагає збалансувати травлення та врівноважує рН крові з корисним протизапальним ефектом.