ВАРТІСТЬ 1 УП. — 900 ГРН.

Комплексна дієтична добавка до складу, якої входить:

L-аргінін — 2500 мг,

коензим Q10 —  200 мг,

таурин — 500 мг,

вітамін С — 180 мг

вітамін Е — 30 мг,

цинк — 1,5 мг.

Посилений комплекс амінокислот з коензимом Q10 та вітамінами для чоловіків.

10 порад для підвищення якості спермограми

СХЕМА ПРИЙОМУ SPERGIN FORTE

1 саше на день, попередньо розчинивши його вміст у склянці питної воли (близько 250 мг).

Детальніше про препарат

Інформація про складові препарату

L-аргінін

Аргінін — донор оксиду азоту, відкриття біологічних ефектів якого було удостоєно Нобелівської премії в медицині (The Nobel Prize in Physiology or Medicine 1998 – Robert F. Furchgott, Louis J. Ignarro, Ferid Murad).Незамінна амінокислота, попередник синтезу сперміну і спермидину. Ці протаміни беруть участь в процесах заміщення гістонів ДНК на стадії конденсації, грає важливу роль в якості ініціаторів процесів рухливості сперматозоїдів. Він присутній у високих концентраціях у сперматозоїдах з нормальною морфології, і в меншій мірі представлений в незрілій спермі,Він швидко всмоктується в шлунку і досягає максимальної концентрації в плазмі крові, через 4 години після перорального введення.Аргінін покращує транспортування кисню до тканин, уповільнює ріст пухлин, виводить азот, що утворюється в результаті розпаду білків. За рахунок цих процесів спостерігається покращення живлення простати, прискорення відновних процесів, поліпшення еректильної функції, покращується надходження інших амінокислот до м’язової тканини, підвищується витривалість.

Коензим Q10

Коензим Q10 покращує характеристику сперматозоїдів у чоловіків (збільшує їхню кількість, концентрацію і рухливість). В результаті покращуються такі показники сперми як щільність, рухливість і морфологія.Коензим Q10 визнаний засобом лікування чоловічого безпліддя.Це жиророзчинна вітаміноподібна субстанція структурно подібна до вітаміну К і вітаміну Е; Вінприсутній у високих концентраціях у яєчках, де відіграє важливу трофічну та метаболічну функції.Він є істотним кофактором в транспортному ланцюгу в електронах мітохондрій. Завдяки ліпофільності він легко проникає через клітинні мембрани і за рахунок передачі атомів водню виробляє вільний АТФ, грає важливу роль для мітохондріального енергетичного метаболізму клітин.Коензим Q10 — сильний антиоксидант. Нейтралізуючи дію вільних радикалів, Коензим Q10 забезпечує захист клітинної мембрани і ДНК від вільнорадикального ушкодження і передчасного старіння клітин.Насправді, тільки 2-3% жиророзчинного Коензим Q10, що приймають всередину, всмоктується. В препараті Sperginвключили Коензим Q10 водорозчинний, або який розчиняється на воді (водою). Кількість потрапленного водорозчинного Коензиму Q10  в організм в 4 рази вища від жиророзчинного, а час виведення досягає 144 годин (6 днів), проти 10 годин.

Таурин

Це амінокислота, що захищає клітини за рахунок своїх антиоксидантних властивостей захищає клітини від апоптозу та переджує склерозування клітин простати.Таурин впливає на імунний статус організму і на сигнал цитокінів запалення. Під дією таурину активується антиоксидантна система та зменшується кількість супероксидних аніонів за рахунок покращення переносу електронів.Рівень таурину знижується при гіпоксії, радіаційному опроміненні, передозуванні інсуліном, катехоламінами та іншими сполуками.Schaffer SW, Azuma J, Mozaffari M. Role of antioxidant activity of taurine in diabetesCan J Physiol Pharmacol. 2009 Feb;87(2):91-9. Ранее Suzuki с соавт. (2002) показали, что таурин может конъюгировать с транспортной РНК.

Вітамін С

Це антиоксидант, який міститься в продуктах тваринного і рослинного походження. У людському організмі не синтезується і повинен потрапляти в нього ззовні. Аскорбінова кислота — це відновлювач, який може зменшити або нейтралізувати реактивні форми кисню, а також перекис водню. 

Вітамін Е

Вітамін Е має антиоксидантний ефект, знищує вільні радикали, які накопичуються в чоловічому організмі. Це допомагає зберегти цілісність клітин сперматозоїдів, відновити структуру їхнього ДНК і уникнути інфертильності.Також вітамін Е нормалізує рівень тестостерону, захищає слизові оболонок простати від вірусного і бактеріального ураження.Назва вітаміну E — токоферол, в перекладі з грецького означає «дітонародження, народжувати, той, що відновлює потомство», відображає його самобутню роль у відновленні дітородної функції.Добова потреба вітаміну E для чоловіків — 10-15 мг (10-15 МЕ).При простатиті цей вітамін призначають тому, що при його нестачі починається кислотне голодування, яке впливає на стан і швидкість сперматозоїдів. В результаті знижується продуктивність чоловічого органу.

Цинк

Цинк вважається найбільш «чоловічим» мікроелементом, від кількості якого багато в чому залежить чоловіче здоров’я.Завдяки цинку в організмі чоловіка підтримується необхідний рівень тестостерону. Також цинк пригнічує роботу ферменту, що перетворює тестостерон у жіночий гормон естроген.Цинк підтримує біологічну активність сперматозоїдів, підвищує швидкість сперматозоїдів, сприяє збереженню їхньої цілісності, усуває порушення сперматогенезу і сприяє нормалізації репродуктивної функції.Недостатність цинку провокує схильність до раку простати. Крім того, на цьому тлі виникають проблеми в ліжку.