ВАРТІСТЬ 1 УП. — 480 ГРН.

У ситуаціях психофізичної вразливості (дефіцит харчування, часті вірусні інфекції, після­операційний період) наша імунна система ослаблена: в цьому стані важче за­хис­ти­тися від мікроорганізмів навколишнього середовища, які можуть викли­кати за­хво­рювання.

AП16 рекомендують у разі неповноцінного харчування та зниження імунної відповіді організму. АР16 допоможе відкорегувати вразливі стани організму при різних захворюваннях (повторні інфекції, тривала терапія антибіотиками, хірур­гічний стрес).
AП16 має інноваційний склад, який покращує загальний стан організму, оптимізує процес надходження поживних речовин та речовин, необхідних для нормального роз­витку та підтримки здоров’я жіночого організму на всіх етапах життя.

Як приймати АП16:
По 1 капсулі на день, запиваючи склянкою води.

Детальніше про препарат

Шиїтаке титрований

Хімічний склад шиїтаке представлений полісахаридами, зокрема лентинаном, протеїнами, вітамінами. Лентинан виявляє виражену протипухлинну активність. Крім того, шиїтаке містить щавлеву кислоту, яка має антимікробну дію. Як і багато інших грибів, шиїтаке здатні виводити з організму шкідливі речовини, зокрема радіоактивні, адже містять целюлозу й хітин.

Ехінацея пурпурова

Хімічний склад ехінацеї дуже багатий: вітаміни А, С, Е, калій, магній, марганець і натрій. Також рослина містить в собі велику кількість речовин, які володіють незамінними властивостями для організму людини: кальцій для здоров’я зубів і кісток, залізо для поліпшення складу крові і формування червоних кров’яних тілець, кремній – допомагає генерувати здорові тканини після операцій, селен для опірності організму різним захворюванням.

Всі ці речовини забезпечують вплив ехінацеї пурпурової на імунну систему, регулювання обміну речовин і мають високу противірусну, протизапальну, протигрибкову і сечогінну дії.

Окрім того, завдяки високій бактерецидній дії, рослину використовують як антисептичний засіб. Водна настоянка з її коренів та квіткових кошиків володіє болезаспокійливою дією, стимулює грануляцію тканин, підвищує активність фагоцитів, прискорює процес загоювання ран та виразок. Усередину призначають при інфекційних і септичних станах.

Препарати, які мають у складі ехінацею, діють на центральну нервову систему, підсилюють статеву потенцію, застосовуються також при станах психічної депресії, явищах фізичного та психічного виснаження.

Коров'яче молозиво

Зміцнює імунну систему та стабілізує її. Особливо корисне знесиленим людям при великих фізичних та розумових навантаженнях. Молозиво містить багато кальцію, що особливо корисно для кісток. У любителів молозива майже не кровоточать ясна, немає кровотеч з носа та не утворюються синці на тілі при найменших ударах. Молозиво добре засвоюється, має ще більше корисних речовин для організму, ніж молоко.

Молозиво – корисний продукт при хронічній втомі, склерозі, ревматичному артриті. Воно забезпечує противірусний та антибактеріальний захист, регулює діяльність травної системи, захищає та відновлює слизову шлунково-кишкового тракту, покращує емоційний стан та працездатність і навіть зміцнює нервову систему.

Молозиво містить лактоферрін – сильний антибіотик широкого спектру дії, який на відміну від фармацевтичних антибіотиків допомагає при різних вірусах. З

Цинк

Достатній вміст цинку в раціоні — необхідна умова здоров’я та хорошого самопочуття.
Цинк сприяє утворенню нових клітин, відновленню тканин. При дефіциті цинку організм погано росте, ушкоджені тканини погано загоюються. Особливо важливий цинк при станах, при яких порушується живлення тканин, наприклад, при цукровому діабеті, запаленнях слизових оболонок та шкіри.

Активує понад 200 ферментів, які необхідні для перетравлення та засвоєння їжі (білків, жирів, вуглеводів, вітамінів, мінералів).

Стабілізує структуру ДНК і РНК, молекул, на яких «зберігається» вся генетична інформація про організм, тобто робить їх менш вразливими до ушкоджень та поломок, зменшує ризики мутацій і необхідний для роботи багатьох генів.

Входить до складу найпотужнішого фермента-антиоксиданта супероксиддисмутази, який виробляється в печінці і необхідний для очищення організму від токсинів (детоксикація).

Допомагає синтезувати білок колаген, який забезпечує пружність шкіри, покращує стан суглобів, зв’язок, зменшує ризик травм при фізичних навантаженнях, сприяє меншій ранковій скутості.

Необхідний для синтезу гормону інсуліну підшлунковою залозою та переносу глюкози у всі клітини тіла, допомагає захистити кровоносні судини та нервові волокна від пошкоджень.

У жінок сприяє нормальній циркуляції жіночих гормонів естрогенів, зменшує імовірність порушення функції яєчників, менструального циклу і безпліддя.

Спільно з вітамінами А та С запобігає розвитку імунодефіцитів, сприяє нормальній імунній відповіді організму на інфекції, підвищує стійкість до стресів та інфекційних захворювань.

Покращує нашу здатність відчувати запах та смак.

Пригнічує запальні процеси в організмі, особливо важливий для людей похилого віку, в яких є підвищена потреба в цинку.

Відіграє важливу роль у здоров’ї мікрофлори кишківника. Відомо, що стан мікрофлори відображається на роботі всього організму. Цинк прискорює регенерацію слизової оболонки кишківника та сприяє зменшенню її проникності для токсинів, знижує рівень запалення.

Зменшує схильність до алергій та аутоімунних порушень, ефективний при сезонних алергічних ринітах, сприяє полегшенню дихання.

Має нейропротекторні властивості, тобто захищає клітини нервової системи від різних ушкоджень, покращує когнітивні функції (пам’ять, концентрацію уваги), знижує ризик нейродегенеративних порушень, сприяє позитивному настрою. Це відбувається, зокрема, і за рахунок збільшення вмісту особливо цінного білка — нейротрофічного фактору росту (BDNF).

Покращує якість сну та сприяє збільшенню тривалості сну, відчуттю бадьорості після сну.

Допомагає шкірі бути здоровою, зменшує прояви запалень (вугрі, дерматити, псоріаз), сприяє очищенню шкіри, набутті рівного кольору (при гіперпігментації). Захищає від шкідливого впливу сонячних променів, які є однієї основних причин старіння і серйозних ушкоджень шкіри.  Сприяє покращенню стану волосся, як за рахунок протизапальної, так і протимікробної дії.

Може збільшити щільність і міцність кісток за рахунок підвищення утворення кісткової тканини і запобігання її втраті.

Мідь

Мідь (Cu) є одним з найважливіших мікроелементів для людини. Вона бере участь майже у всіх процесах в організмі, має сильну протизапальну дію. Тому важливо знати, в яких продуктах харчування міститься найбільше міді. Мідь «відповідальна» за роботу судин, стан кісток і шкіри, імунітету. Мідь впливає на вироблення гемоглобіну та еритроцитів у крові, робить кровоносні судини міцними і еластичними. Вона має потужну антиоксидантну дію, уповільнює процеси старіння. Потрапляючи в організм з їжею, цей мікроелемент сприяє переробці жирів, вуглеводів і білкових компонентів в енергію. Нормалізує тиск, забезпечує вироблення інсуліну, бере участь у виробленні пігментів шкіри і волосся. У поєднанні з аскорбіновою кислотою, мідь згубно впливає на деякі бактерії і віруси. Здатна регулювати травні процеси, допомагає виробленню естрогену (жіночих гормонів), бере участь в транспортуванні заліза в організмі, забезпечує роботу мозку і нервової системи.

Вітамін C

Вітамін С належить до групи водорозчинних вітамінів, він не може накопичуватися в організмі і навіть незначний його дефіцит викликає численні порушення здоров’я.

  • Допомагає організму синтезувати білок колаген, що є основою м’язів, кісток, хрящів, судин, шкіри та всіх тканин організму.
  • Прискорює процеси регенерації (загоєння) ран.
  • Є антистресовим вітаміном – при стресі будь-якої природи, його запаси швидко вичерпуються. В першу чергу, це стосується людей, які курять, вживають алкоголь та страждають від ожиріння. Рівень вітаміну С у крові є маркером (індикатором) рівня здоров’я.
  • Захищає від вірусних та бактеріальних інфекцій: стимулює утворення імунних клітин, інтерферону та антитіл. Застосування вітаміну скорочує тривалість протікання ГРВЗ на 23% і навпаки, дефіцит вітаміну С сприяє пригніченню імунітету. Достатня кількість вітаміну С може попередити ризик ускладнень, таких, як пневмонія та легеневі інфекції.
  • Позитивно впливає на комплексне лікування дифтерії, пневмонії та грипу: покращує самопочуття, апетит, сон, знижує інтоксикацію.
  • Оберігає «хороший» холестерин від окислення, сприяє зниженню рівня «поганого» і запобігає розвитку атеросклерозу. У людей, з високим вмістом вітаміну С у раціоні, на 42% був нижчий ризик інсульту, порівняно з людьми з бідним на вітамін С харчуванням.
  • Захищає організм від шкідливого впливу екології: посилює детоксикаційну функцію печінки та сприяє очищенню від токсичних речовин, радіонуклідів, важких металів, нітратів. Доведено, що вже через 2 дні після виключення вітаміну С із раціону на 20 % зменшується вміст ферментів у клітинах печінки, які очищують організм від токсинів.
  • Покращує доставку кисню до клітин: проникаючи всередину еритроцитів, (клітин крові, що переносять кисень), захищає їх від руйнування вільними радикалами.
  • Забезпечує доставку вітаміну D до клітин, запобігаючи розвитку рахіту. При дефіциті вітаміну С, вітамін D є малоефективним.
  • Активує фолієву кислоту (вітамін В9), завдяки чому цей вітамін може виявляти свою дію. Фолієва кислота необхідна для профілактики внутрішньоутробних вад розвитку, а у комбінації з вітамінами В6 та В12 – для профілактики інфарктів та інсультів.
  • Полегшує засвоєння заліза організмом, тому є необхідним в раціоні людей із залізодефіцитними анеміями, молодих жінок з надмірними менструаціями.
  • Необхідний для синтезу одного із найважливіших нейромедіаторів – норадреналіна та антистресорних гормонів – кортикостероїдів.
  • Відновлює структуру ендотелія (внутрішньої стінки судин) у людей з ішемічною хворобою серця, гіпертонічною хворобою, цукровим діабетом та курців.
  • Знижує ризик утворення тромбів у судинах за рахунок зменшення агрегації (злипання) тромбоцитів (клітин крові). Особливо цей ефект виявляється спільно з аспірином.
  • У комбінації з вітаміном Е сповільнює розвиток нейродегенеративних захворювань, таких, як хвороба Альцгеймера.
  • Є сильним антиоксидантом: молекула вітаміну С віддає 1 або 2 електрона вільному радикалу і робить його неактивним. Як відомо, вільні радикали спричинюють майже 100 захворювань, таких, як запалення, хвороби серця, судин, очей, цукровий діабет 2 типу, ракові захворювання, а також передчасне старіння.
  • Захищає ДНК від ушкоджень вільними радикалами, блокує утворення канцерогенних нітрозамінів із нітратів, знижує ризик утворення пухлин.
  • Захищає кришталик ока від руйнування вільними радикалами, та сповільнює розвиток вікової катаракти.
  • Знижує ризик ракових захворювань, в першу чергу, раку шлунка у людей із атрофічним гастритом та раку кишечника, а також – за рахунок нейтралізації нітратів – речовин, яких багато у ковбасних виробах, сосисках, овочах та фруктах, вирощених на ґрунтах з великою кількістю аміачних добрив, раку молочної залози, простати, нирок.

Вітамін В5

Вітамін B₅ бере участь у метаболізмі жирів, амінокислот, вуглеводів та в синтезі холестерину, жирних кислот, гемоглобіну, гістаміну. Він необхідний для утворення гормонів наднирників та антитіл.  Вітамін синтезує нейромедіатори, які посилають імпульси від нейронів та м’язової тканини.

Пантотенова кислота показана при артриті, захворюваннях серця, колітах, астмі, бронхітах, опіках, екземі, порушеннях у функціонуванні кишечника, печінки, шлунка. Вітамін зволожує шкіру, стимулює синтез колагену та еластану, усуває почервоніння, пригнічує запальні реакції, лікує вугрові висипання  та прищі.

Лактобатерії рамнозус

Пробіотичні бактерії впливають на все – від здоров’я шлунково-кишкового тракту і сечового міхура до імунної функції і навіть емоційного благополуччя.

Лактобатерії рамнозус покращують імунну систему слизової оболонки кишечника за рахунок збільшення кількості антитіл IgA (+), які відіграють значну роль у підтримці імунітету слиової кишківника. Крім того, L rhamnosus збільшує клітини, які продукують цитокіни, що також покращують імунну систему.

Бактеріальний вагіноз

Lactobacillus rhamnosus допомагає жінкам, які переживають рецидиви бактеріального вагінозу, і навіть тим жінкам, які перебувають у менопаузі. Лактобатерії рамнозус допомагають лікувати та попереджати рецидив бактеріального вагінозу через контроль симптомів та рівень вагінального рН.

Лактобатерії рейтері

Лактобактерії реутері  спеціально розроблені для того, щоб забезпечувати надійний захист шлунково-кишкового тракту від негативного впливу патогенних організмів, підтримуючи оптимальний баланс мікрофлори, зміцнюючи і стимулюючи імунний механізм.

Лактобактерії Реутері Протекта володіють рідкісною властивістю виживати в кислому середовищі шлунково-кишкового тракту, створюючи надійний захист від відомих патогенів.

Лактобактерії Реутері здатні забезпечити вирішення таких проблем, як:

· нормалізація функціонування шлунково-кишкового тракту;

· відновлення мікрофлори кишечника;

· симптоматичне лікування запорів і діареї;

· нейтралізація негативного впливу антибіотиків;

· профілактика харчової алергії;

· купірування запальних процесів кишечника.