Недолікований вагінальний дисбактеріоз збільшує схильність жінки до інфекцій. Зростає ризик загибелі підсаджених ембріонів та виникнення ускладнень під час пологів. Профілактичний захист вагінального балансу або коригування дисбіотичного стану є основою підтримання здоров’я жінки.

Свічки Еутилія Ель (Eutylia Elle) призначені для попередження, лікування та профілактики вагінальних інфекцій

Склад: Вміст однієї свічки: Натрієва сіль гіалуронової кислоти, молочна кислота, щитолисник азійський, нагідки лікарські, ромашка лікарська, чайне дерево, 18‑ß гліцеринова кислота, вітамін Е ацетат, фосфатидилхолін, напівсинтетичні тригліцериди.

Показання: Вагінальні свічки Eutylia Elle — це медичний виріб, який допомагає підтримувати природний захист піхви та сприяє відновленню нормальної вагінальної флори; гіалуронова та молочна кислоти, що входять до складу свічок, допомагають усунути симптоми, що виникають внаслідок дисбалансу зволоження та/або рівня Ph піхви. Отже, вони можуть застосовуватися як для запобігання, так і для лікування сухості піхви, для лікування запальних та інфекційних хвороб, вагінальної іритації, печіння та свербежу.

Схема лікування: Вводити по 1 свічці на добу у піхву — найкраще ввечері перед сном — впродовж 5–7 діб підряд в кінці менструального циклу або згідно з призначенням лікаря.

Спосіб застосування:

  1. Ретельно вимити інтимні частини тіла (найкраще провести зовнішнє та внутрішнє спринцювання піхви);
  2. Відкрити упаковку і добре вимитими руками вийняти з блістера одну свічку;
  3. Обережно ввести свічку якомога глибше в піхву, бажано в положенні лежачи на спині, уникаючи випадкового випадання часточок свічки назовні.

Умови зберігання: Медичний виріб зберігати щільно закритим в сухому, захищеному від світла та джерел тепла місці при температурі від 5° до 25 °C. Побічні реакції: Надмірна чутливість до компонентів препарату. Застереження: Зберігати в недоступному для дітей місці. Не ковтати. Не використовувати виріб, якщо упаковка була відкрита або пошкоджена. Не користуватись засобом після закінчення терміну придатності.

ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЛИСТОК

Дата закінчення терміну придатності стосується неушкодженого засобу, що зберігався належним чином. Не використовувати виріб у разі наявності ушкоджень чи ран піхви. Не використовувати під час менструацій. Не перевищувати рекомендовану дозу без призначення лікаря. Тривале застосування може викликати підвищення чутливості. У таких випадках слід припинити застосування засобу та проконсультуватися з лікарем з метою призначення відповідного лікування. Важливо повідомити лікаря або фармацевта про появу небажаних наслідків, які не були описані в даній інструкції.

Застереження щодо застосування: Застосування свічок жінками у період вагітності та годування груддю, а також дітьми повинне бути обмежене лише випадками нагальної потреби та під безпосереднім наглядом лікаря. У випадку інтактної дівочої пліви перед використанням слід проконсультуватись у гінеколога щодо особливостей застосування. Виріб призначений для одноразового використання. Не використовувати у разі випадкового випадіння з піхви.

Упаковка: 2 блістери, 10 вагінальних свічок вагою 2 грами. Виробник: ТОВ Група Фармаімпреза, вул. Чіпро, 1–25124, м. Брешія, Італія Імпортер / Підприємство, яке здійснює функції щодо прийняття претензій від споживача: ТОВ «СІНЕРДЖІА ФАРМ», 46001, м. Тернопіль, вул. Стадникової, буд. 9, прим. 52, тел. +38 096 740 42 44; (0352) 404244

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Post comment