Фолікулярна рідина є специфічним мікросередовищем, життєво необхідним для дозрівання ооцитів протягом фолікулогенезу. Зміни в фолікулярній рідині через збільшення вільних радикалів, можуть впливати на процес дозрівання  і якість яйцеклітини, порушуючи процес запліднення.

Низький рівень вільних радикалів (ROS) і висока антиоксидантна здатність (TAC) у фолікулярній рідині пов’язані з метаболічно активними фолікулами та позитивно впливають на здатність до запліднення.

Антиоксиданти, такі як вітамін С, вітамін Е, цинк і селен, відомі своєю здатністю захищати клітини від окисного стресу, а  деякі з них діють спільно, наприклад , вітамін С сприяє регенерації зниженої форми вітаміну Е.

Цинк, кофактор ферменту супероксиддисмутази, є мікроелементом, що характеризується антиоксидантними властивостями, здатними внести свій вклад в нормальну фертильність і нормальну репродуктивність.

Що таке FT500® Плюс і для чого служить?                        

FT500®Плюс – це дієтична добавка на основі інозитолу з вітамінами С і Е, які сприяють захисту клітин від окисного стресу, і цинку, який сприяє нормальній фертильності і нормальній репродуктивності.

Як приймати  FT500® Плюс?  

Приймати один пакетик на день, попередньо розчинивши його вміст у склянці води (близько 150 мл).

Попередження

Дієтичні добавки не можуть замінити різноманітного та збалансованого харчування, здорового способу життя. Не перевищувати рекомендованої добової дози. Містить кофеїн, тому не рекомендується для дітей і вагітних. Зберігати в місцях, не досяжних для дітей.

Містить поліолії: надлишкове споживання може спричинити послаблюючу дію.

Як зберігати FT500® Плюс

Зберігати в прохолодному, сухому, захищеному від світла, локалізованих джерел тепла і прямих сонячних променів, місці. Уникати контакту з водою. Кінцева дата відноситься до продукту, який належним чином зберігається в неушкодженій упаковці.

Інша інформація

Що містить  FT500® Плюс

Кожен пакетик містить: Інозитол, наповнювач  сорбітол, діоксид кремнію, тригліцериди із середньою довжиною ланцюга, ароматизатор, вітамін С (L-аскорбінова кислота), емульгатор: полісорбат 80, регулятор кислотності: лимонна кислота, глюконат цинку, відновлений глутатіон, комплекс токотринолів/токоферолів (з пальмової олії–ElaeisguineensisJacq.), натуральний вітамін Е (D—альфа-токоферолу ацетат), лютеїн (з квіток чорнобривців прямостоячих), L-селенметіонін, підсолоджувач: сукралоза, ацетат DL-альфа-токоферил, фолієва кислота, птероіл-моноглутамат кислота).

Опис зовнішнього вигляду  FT500®Плюс і вміст упаковки

Одна упаковка містить 20 пакетиків порошку для орального застосування.

Вироблений

ТОВ “ІДІ” італійські дієтичні добавки» вул. Дж.  Мамелі , 12-95020 Ачі Бонаккорсі (провінція Катанія)         

Ексклюзивний дистрибютор в Україні — ТОВ “СІНЕРДЖІА ФАРМ”.

Не є лікарським засобом!