Харчова добавка з підсолоджувачем. Без глютену і лактози.

L-аргінін, коензим Q10, таурин, вітамін С, вітамін Е, цинк.

 

Андрологічні розлади часто пов’язані зі змінами в кількості сперматозоїдів, їх рухливості і морфології; зазвичай такі зміни відбуваються одночасно, викликаючи олігоастенотератозооспермію, що вважається найбільш поширеною причиною чоловічого безпліддя. Різні наукові дослідження свідчать про те, що пероральний прийом добавки з L-аргініном, коензимом Q10, таурином, вітаміном С, вітаміном Е і цинком підвищують рухливість сперматозоїдів і покращує властивості насінної рідини. L-аргінін грає важливу роль в процесі сперматогенезу і покращує кінетичні характеристики сперматозоїдів. Коензим Q10, який активно синтезується в яєчках, грає дуже важливу роль в енергетичному метаболізмі статевих клітин і завдяки біоенергетичної функції позитивно впливає на якість сперми. Вітаміни С і Е, завдяки функції антиоксидантів, захищають сперматозоїд від шкідливої дії вільних радикалів, зберігаючи його життєздатність і рухливість.

 

Що таке SperGin®Forte і яка його функція

 

Харчова добавка на основі L-аргініну, коензиму Q10, таурину, вітаміну С, вітаміну Е і цинку, що сприяє нормальному сім’яутворенню і нормальної репродуктивної функції. Завдяки високій концентрації активних елементів, SperGin®Forte можна застосовувати як допоміжну речовину у випадках:

– олігоастенотератозоосперміі;

– до- і післяопераційного лікування варикоцеле.

 

Як приймати SperGin®Forte

1 пакетик на день. Висипати вміст пакетика в склянку, долити приблизно 200 мл води, ретельно розмішати і випити.

 

Попередження

Харчові добавки не можуть замінити різноманітного і збалансованого харчування, здоровий спосіб життя. Не перевищуйте рекомендовану денну дозу. Зберігати в місцях, недоступних для дітей. Містить поліолії: надмірне вживання може давати проносний ефект. Не вживати вагітним і дітям, не застосовувати тривалий час без рекомендації лікаря. Не вживати в разі алергії на який-небудь із складових препарату.

 

Як зберігати SperGin®Forte

Зберігати в прохолодному, сухому, захищеному від світла, локалізованих джерел тепла і світла, місці. Уникати контакту з водою. Кінцева дата відноситься до продукту, який належним чином зберігався в непошкодженій упаковці. Після використання упаковку викидати тільки в контейнер для сміття.

 

Інша інформація

 

Що містить SperGin®Forte

Кожен пакетик містить: L-аргінін, діюча речовина: сорбітол. Регулятор кислотності: лимонна кислота.

Антіагломерант: діоксид кремнію; таурин. Емульгатор: моноолеат поліоксіетіленсорбітан; вітамін С (аскорбінова кислота); коензим (До, ароматизатор; натуральний вітамін Е (D-альфа-токоферілацетат); тригліцериди. Підсолоджувач: сукралоза. Цинк L-ріdolato.

Опис зовнішнього вигляду SperGin®Forte і вміст упаковки:

Порошок для перорального застосування.

Упаковка з 12 пакетиків.

 

Виробник

ТОВ “ІДІ” італійські дієтичні добавки». Вул. Дж. Мамелі, 12-95020 Ачі Бонаккорсі (провінція Катанія)

Ексклюзивний дистриб’ютор в Україні – ТОВ “Сінерджіа ФАРМ”.

Не є лікарським засобом!