EuPlacent — харчова добавка на основі Аргініну, Кальцію, Магнію та саліцину (екстракту верби титрованої). Кальцій бере участь в процесі поділу і диференціації клітин та нормальному згортанні крові. Магній сприяє зменшенню втомлюваності та бере участь в синтезі білка.

Склад:

L-аргінін, Карбонат Кальцію, Сульфат Магнію, Саліцин у вигляді сухого титрованого екстракту верби (Salix Alba L., кора), що відповідає 30%; ароматизатор апельсину, ароматизатор лимону, підсолоджувач: сукралоза; речовина, що запобігає утворенню грудок: діоксид кремнію; підкислювач: лимонна кислота; мальтодекстрин.

 Спосіб застосування:

Рекомендується приймати 1 пакетик в день. Висипати вміст пакетика в склянку з водою, перед застосуванням ретельно розмішати.

Зберігання:

Зберігати при температурі від 5° до 25° С в сухому місці (вологість < 50%). Уникати  сонячних променів та прямих джерел тепла. Не зберігати у місцях з підвищеною вологістю, наприклад, у ванній кімнаті або в кухні. Кінцева дата застосування стосується препарату, який належним чином зберігався в непошкодженій упаковці. Зберігати препарат в оригінальній упаковці. Не зберігати препарат поблизу небезпечних речовин, таких як аміак, бензин, ацетон, легко займисті речовини та речовини, що легко випаровуються.

Склад продукту: Кальцій, Екстракт верби білої, в якому міститься саліцин, Сульфат магнію, Аргінін.

Застереження:

Зберігати в місцях, недоступних для дітей до трьох років з метою уникнення випадкового прийому препарату. Не перевищувати денну рекомендовану дозу. Складники препарату не є замінниками різноманітної та збалансованої дієти та здорового способу життя. Не застосовувати препарат у випадку пошкодження упаковки. Не рекомендується застосовувати у випадку алергії на будь-який зі складників препарату. Беручи до уваги характер складників, препарат може мати різний вигляд в кожній партії, це не впливає на якість продукту. При застосовувані препарату під час вагітності та/або в період годування та необхідно звернутися за консультацією до лікаря.

 Без ГМО. Не є лікарським засобом.

Термін придатності: до 05.2020 р. Номер серії: дивись на упаковці.
Кінцева дата, вказана на упаковці, відноситься до продукту, який належним чином зберігається в неушкодженій упаковці.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Post comment