Pelvidol – харчова добавка на основі альфа-ліпоєвої кислоти та магнію. Використовується як додаткове джерело альфа-ліпоєвої кислоти та магнію в акушерсько-гінекологічній, неврологічній та терапевтичній клінічній практиці, при станах з вираженою больовою, запальною та спастичною симптоматикою. Альфа-ліпоєва кислота, відома також під назвою тіоктова кислота, – це жирна кислота, яка фізіологічно виробляється в організмі та присутня в багатьох продуктах, хоча її всмоктування часто порушене через харчову непереносимість та неправильний режим харчування. Це один із найпотужніших фізіологічних антиоксидантів, і як такий, допомагає відновити внутрішньоклітинні антиоксиданти (глутатіон). В гінекологічному аспекті антиоксидантна дія альфа-ліпоєвої кислоти може бути корисною для протидії окислювальним процесам, пов’язаним із підвищеною скоротливістю матки. Крім того, наукові дослідження довели ефективність альфа-ліпоєвої кислоти для зменшення послаблення амніохоріонічних мембран, які виникають внаслідок різних запальних процесів.
Магній необхідний для електролітного балансу організму та бере участь у процесі поділу клітин. Повноцінне надходження магнію сприяє зменшенню втоми та дратівливості, нормальному енергетичному метаболізму, нормальному функціонуванню психологічної системи, кістково-суглобової, нервової та м’язової систем. Зокрема, діючи як антагоніст кальцію, магній індукує спазмалітичну дію на мускулатуру матки.
Pelvidol може застосовуватись у випадках окислювального стресу, первинної дисменореї, передменструального синдрому, для підтримання матки в пасивній фазі впродовж усього періоду вагітності та в усіх випадках підвищеного ризику скоротливої активності матки (інвазивні процедури пренатальної діагностики: проба ворсин хоріона, амніоцентез, кордоцентез), може застосовуватися як окремо, так і в комбінації зі знеболювальними, протизапальними препаратами та/або як міорелаксант.
Спосіб застосування: по 1 таблетці на день, запиваючи склянкою води.
Застереження. Дієтичні добавки не можуть замінити різноманітного і збалансованого харчування, здорового способу життя. Не перевищувати рекомендованої добової дози.
Зберігати у місцях, недосяжних для дітей з метою запобігання випадковому застосуванню. Не застосовувати засіб, якщо упаковка була пошкоджена. Не вживати у випадку підвищеної чутливості до одного з інгредієнтів. У зв’язку з властивостями інгредієнтів, які входять у склад препарату, його вигляд може відрізнятися від партії до партії, що не впливає на якість препарату.
Зберігання: зберігати в сухому, захищеному від світла, від локалізованих джерел тепла і прямих сонячних променів місці при температурі від 5 о С до 25 о С (при відносній вологості >50%). Не зберігати у вологих приміщеннях, таких як, наприклад, кухня чи ванна кімната.
Мінімальний термін зберігання гарантований при правильному зберіганні продукту в цілісній упаковці. Зберігати препарат в оригінальній упаковці. Не тримати препарат поблизу небезпечних речовин, таких як аміак, бензин, ацетон, легковипарні та легкозаймисті речовини.
Форма випуску: таблетки для перорального застосування.
Упаковка: 20 таблеток.
Не є лікарським засобом. Перед вживанням рекомендується проконсультуватися з лікарем.
Енергетична цінність (ккал/таблетка) — 0.

Термін придатності та номер серії: дивись на упаковці. Кінцева дата, вказана на упаковці, відноситься до продукту, який належним чином зберігався в неушкодженій упаковці.
Виробник: е-Вітал груп, вул. Джасінто Джіганте,80-М, Неаполь, Італія Імпортер / Підприємство, яке здійснює функції щодо прийняття претензій від споживача: ТОВ «СІНЕРДЖІА ФАРМ», 46001, м. Тернопіль, вул. Стадникової, буд. 9, прим. 52, тел. +38 096 740 42 44

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Post comment